خداوند براي هر دردي درمان آن را آفريد . نجات بشريت با طب سنتي ايران . مردم ايران هزاران سال تنها با روشهاي درماني و پيشگيري طب سنتي خود حفظ سلامتي و درمان درد کردند . با عرض پوزش از شما عزيزان ، سايت هنوز در حال تکميل مطالب و محتويات علمي است و زبان لاتين سايت نيز در آينده نزديک آماده مي شود.
طب موثر در صفحه اول
هفت سال تحصیل در طب مدرن ، بیش از پانزده سال تحقیق ، مطالعه و درمان با روشهای طب سنتی ایران و طب مدرن ، تفکر و تحقيق در زندگی قرن 21 و کسب تجربیات با ارزش در درمان بیماران و تفکر بسیار در حفظ سلامتی و درمان بشر ، آشنایی با طبیعت ، هنر و متافیزیک ، ارتباط عمیق با معنویات ، گشت و گذار در ایران و بعضی کشورهای جهان به منظور آشنایی با مکاتب درمانی مختلف ، مطالعه و آموزش مستمر در موردگياه درماني و رفتار گياه ، اتفاقات بسیار شگفت و حیرت انگیز در درمان بیماران صعب العلاج و لاعلاج که در هیچ کتابی نوشته نبود ، بخصوص شفای الهی بیماران که با هیچ روش درمانی قابل توجیه نیست و .......
باعث شد : نگاهم به انسان ، و علم پزشکی به بطور جدي تغییر کند .
همه این تجربیات را مدیون شفای بیمارانی می دانم که بعد از سالها مراجعه به طب مدرن ومکاتب مختلف درمانی درمان نشده اما با روشهای درمانی ما با عنايت پروردگار درمان شدند .

نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
آدرس سایت :
Captcha
کد تصویر بالا (حساس به بزرگی و کوچکی) : 


logo-samandehi

شيخ الرئيس نواسه علي سينا، ‌معروف به ابن سينا . به قولي در ماه صفر سال 370 هجري قمري(مطا بق 980 ميلادي ) از پدر بلخي ايي بنام عبدالله و مادر بخارايي بنام ستاره در قريه خورميثن(قريه اي ميان بلخ و بخارا)طفلي چشم به جهان گشود .كه نامش را حسين گذاشتند .

جمعه ٣٠ فروردین ١٣٩٨
بـازدیـد امــروز :
کـل بازديد ها :
٢٠٩٧   نفر 
٨١٢٢٤٧١   نفر