سایر روش ها زالو درمانی گیاه درمانی حجامت بیماران صعب العلاج
خداوند براي هر دردي درمان آن را آفريد . نجات بشريت با طب سنتي ايران . مردم ايران هزاران سال تنها با روشهاي درماني و پيشگيري طب سنتي خود حفظ سلامتي و درمان درد کردند . با عرض پوزش از شما عزيزان ، سايت هنوز در حال تکميل مطالب و محتويات علمي است و زبان لاتين سايت نيز در آينده نزديک آماده مي شود.
نمایش تازه های علمی

 
نجات از جراحي ( کيست چرکي بزرگ روي سر ) و آلوپسي
 
 
قبل از زالو درماني
 
 
بعد از زالودرماني
 

نجات از جراحي ( کيست چرکي بزرگ روي سر ) و آلوپسي

تصاوير نشان داده شده مربوط به بيمار خانم حدود 40 ساله اي که دچار دمل چرکي بزرگ در روي سر شده بود و تقريباً موهاي کف سر ،  بطور کامل ريخته و صاف شده بود ، بعد از مراجعه به پزشکان مدرن و استفاده از انواع و اقسام آنتي بيوتيکهاي قوي درمان نشده ، و يکي از همکاران جراح دستور عمل جراحي داده بود .

بيمار وقتي به مرکز طب سنتي حاج طالب مراجعه کرد يک دمل چرکي روي سر داشت که از طريق يک سوراخ به بيرون ،  سر باز کرده بود و چرک بيرون مي آمد و موهاي کف سر بطور کامل ريخته بود ، بلافاصله براي بيمار زالو درماني انجام شد و به همراه آن اصلاح تغذيه و آنتي بيوتيک گياهي و ضماد براي رويش موي سر تجويز گرديد و اصلاح مزاج نيز شروع شد .  

با همين دستورات بيمار مرخص شد و بعد از حدود 30 روز مراجعه کرد و گفت آمده ام تا سرم را به شما نشان دهم چون معجزه شده است ، هم دمل چرکي خشک شد و کامل درمان شد و هم موهاي سرم به طور کامل رشد کرد و پرپشت تر از قبل رشد نمود ، آمدم تشکر کنم چون من از يک جراحي نجات يافتم .

اين بيمار هم مثل بيماران ديگر از جراحي و تاسي سر به دليل آلوپسي نجات يافت .

به هرحال يکي از جلوه هلي زيبائي در زن موهاي سر اوست ، وقت کف سر يک زن بطور کامل از مو خالي مي شود علاوه بر نگراني اين بيماري که خود مهم است به شدت دچار اضطراب و نگراني مي شود . و وقتي به پزشکان مختلف مراجعه کرده و جواب نمي گيرد دچار افسردگي ميشود که براي اين بيمار اتفاق افتاده بود .

اما وقتي با روشهاي معجزه گر طب سنتي ايران درمان شده و زيبائي خود را دوبار با عنايت پروردگار بدست مي آورد گويا بهترين هديه را در طول عمرش به او داده اند .

واين داستان مثل تمام داستانهاي شفايافتگان طب سنتي بسيار شيرين و شنيدني است

باشد تا مارا باور کنند و سراغمان را بگيرند

 


نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
آدرس سایت :
Captcha
کد تصویر بالا (حساس به بزرگی و کوچکی) : 


در دنياي طب هيچکس کامل نيست

يکي از رموز خلقت،  پيچيدگي

ادامه مطلب ...

شيخ الرئيس نواسه علي سينا، ‌معروف به ابن سينا . به قولي در ماه صفر سال 370 هجري قمري(مطا بق 980 ميلادي ) از پدر بلخي ايي بنام عبدالله و مادر بخارايي بنام ستاره در قريه خورميثن(قريه اي ميان بلخ و بخارا)طفلي چشم به جهان گشود .كه نامش را حسين گذاشتند .

ادامه مطلب ...
بـازدیـد امــروز :
کـل بازديد ها :
٢٦٣٩   نفر 
١٨٦٥٢٢٦   نفر