خداوند براي هر دردي درمان آن را آفريد . نجات بشريت با طب سنتي ايران . مردم ايران هزاران سال تنها با روشهاي درماني و پيشگيري طب سنتي خود حفظ سلامتي و درمان درد کردند . با عرض پوزش از شما عزيزان ، سايت هنوز در حال تکميل مطالب و محتويات علمي است و زبان لاتين سايت نيز در آينده نزديک آماده مي شود.
نمایش مطلب

دکتر حسن حاج طالبي به عنوان پزشکي که سالها عمر خود را صرف تحقيق ،مطالعه ، پژوهش ، و درمان با روشهاي طب سنتي اسلامي ايران نموده است و تا کنون هزاران نفر از بيماران صعب العلاج و لاعلاج را درمان نموده و پرونده آنان براي ارائه به جامعه علمي دنيا موجود است . نه تنها تا کنون از طرف هيچ دستگاه دولتي مورد تشويق قرار نگرفته است بلکه ده ها پرونده در دادگاهها ، سازمان نظام پزشکي ، تعزيرات و.... برايش به جرم شفا تشکيل شده است که در تقريباٌ در اکثر آنها با لطف پروردگار و درايت مسئولين قوه قضائيه تبرئه شده است و تنها جائي که برعليه اين پزشک احکام غير قانوني صادر نموده است سازمان نظام پزشکي است که بدون توجه به دلايل علمي حکم صادر نموده است که در زير به تدريج مدارک و مستندات ارائه مي گردد:

1- متن کامل يکي از دفاعيات دکتر حاج طالبي که حدود 6 سال قبل در دفاع از زالو درماني به سازمان نظام پزشکي مشهد ارائه شده است ( موضوع پرونده ايست که به جرم زالو درماني در سازمان نظام پزشکي مشهد تشکيل شده است)

  
   

به کدامین گناه

بسمه تعالی

 

ریاست محترم سازمان نظام پزشکی مشهد

با سلام و تقدیم احترام به استحضار میرساند پیرو مطالبی که حضورا در مورد زالو درمانی معروض داشتم موارد ذیل با مدارک و مستندات در مورد زالو درمانی تقدیم می گردد :

1 جای بسی تاسف است که یک پزشک ایرانی بخاطر طبابت با روش درمانی طب سنتی ایران      که قدمت چهار هزار ساله دارد محاکمه می شود طبی که در طول تاریخ هزاران سال سلامت مردم    این دیار را تضمین نموده است و در تمام دنیا مورد قبول مراجع علمی و بهداشتی دنیا است .

2 و تاسف عمیق تر اینکه با توجه به قوانین مجلس شورای اسلامی در مورد قانون سازمان            نظام پزشکی حفظ حرمت پزشک و بیمار جزء اصول اصلی اهداف سازمان است اما به شکلهای مختلف حرمت پزشکان توسط بعضی از مدیران مغرض دانشگاه علوم پزشکی لکه دار می شود           و متاسفانه سازمان هیچگونه حمایتی در این زمینه انجام نمی دهد در مورد شکایت یک بیمار از اینجانب در زمینه زالو درمانی این شکایت توسط همان افراد مغرض قبل از پیگیری سازمان نطام پزشکی به بازرسی کل وزارت بهداشت ارسال می شود تا با ترور شخصیت ، حرمت پزشک شکسته شود سوال من این است ؟ چه کسی باید جلوی این قانون شکنی ها را بگیرد اگر قرار باشد هر شکایتی قبل از رسیدگی و صدور حکم و بدون دفاع پزشک مورد نظر به وزارت بهداشت ارسال گردد هر روز می شود هزاران شکایت نوشت و برای آسیب رساندن به آبروی افراد به سازمانهای مختلف ارسال کرد .

3 الحمدالله و به لطف خدا زخمهائی که من و دوستانم بخاطر دفاع از طب سنتی اسلامی ایران برداشته ایم نتیجه داد و توصیه ریاست محترم جمهوری و پیگیریهای وزیر محترم و بسیجی بهداشت باعث شد در تاریخ 20/12/1384 شورای عالی برنامه ریزی علوم پزشکی کشور دوره کارشناسی ارشد ناپیوسته رشته طب سنتی ایران را تصویب نموده و به لطف خدا زالو درمانی و حجامت در یک درس  4 واحدی بنام اصول و مبانی درمان شناسی و بیماریهای عمده یکی از سر فصلهای درسی دانشگاه  قرار گیرد و مصداق دل قوی دار که از بهر خدا بگشایند گردد .

4 سازمان و مرجع بین المللی FDA در آمریکا زالو درمانی را به عنوان یک روش درمانی از سالها قبل پذیرفته و تایید نموده است و سازمان WHO رسما اعلام نموده است که زمان آن فرا رسیده است که مردم بدلیل خستگی از طب مدرن به سمت طبی که دانشمند شهیر ایرانی بوعلی سینا پایه گذاری نموده است روی بیاورند و قانون بوعلی سینا که صدها بار به عنوان مرجعی که مورد تایید WHO       و وزارت بهداشت است زالو درمانی را به عنوان یک روش درمانی تایید نموده  است .

5 در تاریخ 7/8/82 در برنامه باز آموزی آموزش مداوم طب سنتی ایران که از طرف دانشگاه علوم پزشکی مشهد برگزار شده بود شرکت کردم که با امضاء دکتر بهرامی رئیس دبیرخانه طب سنتی ایران و دکتر درخشان مدیر مرکز مطالعات و توسعه آموزش پزشکی می باشد و این باز آموزی تاییدی       بر روشهای درمانی طب سنتی ایران است .        

6 در حال حاضر زالو درمانی به عنوان یک روش درمانی معجزه گر در اکثر دانشگاههای بزرگ علوم پزشکی و بیمارستانهای آموزشی و معتبر دنیا تایید شده و بهترین زالوی دنیا زالوی ایرانی است           که مسئولین محترم سازمان نظام پزشکی را دعوت می کنم به سایت های leechusa-leechtherapy-hirudomedicin مراجعه نمایند تا صحت مطالب اینجانب را مشاهده نمایند .

7 از 5 سال قبل تاکنون بیش از 15 هزار پرونده بیمار دارم که بیش از 40 درصد آنها بالای لیسانس هستند و از مسئولین کشوری و استانی در بین آنها قرار دارند که حجامت و زالو درمانی را انجام       داده اند و تاکنون صدها بیمار را از جراحی قلب باز هموروئید زخم دیابتی و دمل های چرکی            و واریس پا بوسیله زالو درمانی نجات داده ام که پرونده آنها موجود است و تاکنون به لطف خدا یک مورد مشکل در مورد زالو درمانی نداشته ام به عنوان پزشکی که روزی حدود 50 تا 70 بیمار به روش طب سنتی ویزیت می نمایم در بین مردم شهرستان مشهد و کشور به عنوان پزشک مذهبی و با اخلاق شهرت دارم که می توانید تحقیق نمایید و زالو درمانی یکی از افتخارات علمی من است و بیماران زیادی از کشورهای آمریکا ،سوئد وکانادا و انگلیس برای زالو درمانی داشته ام که پرونده آنها موجود است و تنها بعضی از کارشناسان معاونت درمان مرا دوست دارند خاطی جلوه دهند چون اینها بیمار روحی روانی هستند .

8 جای بسی تاسف است که هیچکدام از اعضای سازمان نظام پزشکی مشهد در مورد روشهای درمانی طب سنتی ایران که مورد تایید سازمان WHOوFDA و وزارت بهداشت است مطالعه ندارند و به دنبال مدرک معتبر می گردند .

9 سوال من این است پزشکی که در طول 5 سال طبابت صادقانه و با روزی 50 الی 70 بیمار         طب سنتی را ویزیت می کند وکه تاکنون فقط یک شکایت بیمار داشته که آنهم هنوز در مرحله بررسی است و این بیمار توسط بعضی از پرسنل خائن معاونت درمان دانشگاه که حتی پرونده منافی عفت دارند تحریک شده است جای تشویق ندارد ؟ پزشکی که تاکنون 5 بار به عنوان جوان نمونه در سیمای جمهوری اسلامی ایران مصاحبه تلویزیونی داشته و در 25 رشته علمی ، فرهنگی ، هنری در سطح استان و کشور مقام دارد. آیا سازمان نظام پزشکی نباید به وجود این پزشک افتخار کند چرا تهمت های عده ای مغرض و فاسد باعث می شود برای پزشکان مسلمان پرونده سازی شود .

10 مهمترین مدرک من در مورد زالو درمانی این است که پزشک ایرانی ام و زالو درمانی را یکی  از افتخارات زندگی پزشکی ام دانسته و اگر انگشتان دستم را هم قطع کنند این روش درمانی را ترویج می کنم و اگر امروز وزارت بهداشت این روش درمانی را به عنوان سر فصل واحد درسی دانشگاه قبول کرده است نتیجه سالها خون دل خوردن من و دوستان عزیزم می باشد و حرفهایی که هر روز رادیو و تلویزیونهای ایران و خارج از کشور در مورد درمانهای طبیعی می زنند ما در عمل انجام داده ایم و در حال نوشتن کتاب زالو درمانی علمی هستیم و باید ما را به عنوان کسی که از زالو سرمایه ای بالاتر از نفت ساخته ایم و هزاران نفر را از جراحی با کمک زالوی ایرانی نجات داده ایم تشویق نموده         و در جهان مطرح نمایید .

11 همه ما که در مشهد  عضو سازمان نظام پزشکی هستیم و در سایه الطاف آقا امام رضا ( ع ) زندگی می کنیم و همیشه با حضور در بارگاه این امام عزیز دل به او می سپاریم و تمام مردم ما هم عادت کرده اند که شفای بیمارانشان در دست ائمه معصوم است به همین خاطر هر وقت از ما پزشکان ناامید می شوند به حرم مطهر آقا پناه می برند و خیلی از اینها شفا می گیرند اما آقا امام رضا ( ع ) دارالشفاء دیگری هم دارد که می تواند ما پزشکان مسلمان را از خواب بیدار کند تا اینقدر به طب اسلامی که سنت رسول خداست ظلم نکنیم این دارالشفاء کتاب نجات بخش طب الرضا است که مطمئن هستم تمام اعضای هیئت مدیره سازمان نظام پزشکی حتی یک صفحه از این کتاب را که در بعضی از دانشگاههای دنیا تدریس می شود مطالعه نکرده اند مطمئن باشید اگر این کتاب را مطالعه کنید و به مراکز طب طبیعی و دانشگاهی کشورهای جهان سری بزنید می بینید تمام مطالب این کتاب از نظر علمی تائید شده است و من به عنوان یک پزشک ایرانی افتخارم این است که در طب شاگرد آقا امام رضا ( ع) هستم .

در مطب اینجانب زالو درمانی با رعایت کامل اصول علمی و بهداشتی به شرح ذیل انجام می شود :

1 تهیه زالو طبی توسط افراد متخصص انجام می شود که سالها در مورد شناخت زالو طبی تجربه دارند.

2 نگهداری زالو در ظرف استاندارد و با آب مورد نیاز انجام شده و بصورت دوره ای آب ظرف تعویض می گردد .

3 به اندیکاسیونهای زالو درمانی توجه دقیق شده و بر اساس معیارهای علمی شناخته شده در دنیا انجام می شود . 

4 کنتراندیکاسیونهای زالو توسط پزشک صد در صد رعایت می گردد مثلا بیمارانی که هپارین مصرف می کنند به هیچ عنوان تا 72 ساعت بعد از قطع هپارین زالو درمانی نمی شوند چون هپارین شبیه هیدرودین در زالو عمل می کند .

5 ست مخصوص زالو درمانی برای هر بیمار باز شده و در شرایط استریل زالو درمانی انجام می شود

6 پانسمان زالو در شرایط بهداشتی و استریل انجام می شود .

7 مراقبت از بیمار 2 روز بعد از زالو درمانی و تا 2 هفته بعد انجام می گردد .

8 بیمار قبل از زالو درمانی توسط پزشک ویزیت شده و علائم حیاتی آن کنترل می شود .

9 در حین زالو درمانی مراقبت کامل از نظر علائم حیاتی و شرایط مختلف بیمار انجام می شود.

10 موضع زالو درمانی بوسیله گاز استریل محافظت می گردد.

11 تاکنون باوجود آنکه حدود 50 هزار زالو جهت زالو درمانی استفاده نموده ایم یک مورد مشکل نداشته ایم و تمام بیماران کنترل شده اند .

12 خونریزی از 12 تا 48 ساعت بدلیل ماده ضد انعقاد هیرودین که از بزاق زالو ترشح می شود طبیعی است و به بیمار توصیه می گردد در صورت شدت خونریزی در تمام ساعات شبانه روز مستقیما می تواند با پزشک تماس بگیرد و در صورت لزوم بیمار مجددا ویزیت شود یا در محل کلینیک مشکل بیمار رفع گردد و از 5 سال قبل تاکنون فقط 3 مورد خونریزی داشته ایم که به کلینیک مراجعه نموده و مشکل آنان بلافاصله حل شده است .

13 تا بحال که 6 سال است عضو سازمان نظام پزشکی هستم هنوز حتی یک نفر نه از سازمان نطام پزشکی نه از معاونت درمان رسما اعلام نکرده است که طبق کدام بخشنامه زالو درمانی غیر قانونی است و از امروز هم که جزء سر فصلهای درسی دانشگاه شده است باز هم اگر رئیس محترم سازمان نظام پزشکی که فرزند ایشان در مطب من آموزش زالو درمانی دیده اند کتبا و رسما اعلام نمایند این کار ممنوع است به عنوان عضو سازمان قبول خواهم کرد.

پیوست :

مدارک زالو درمانی
 
دکتر حسن حاج طالبي
 
 


نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
آدرس سایت :
Captcha
کد تصویر بالا (حساس به بزرگی و کوچکی) : 


logo-samandehi

شيخ الرئيس نواسه علي سينا، ‌معروف به ابن سينا . به قولي در ماه صفر سال 370 هجري قمري(مطا بق 980 ميلادي ) از پدر بلخي ايي بنام عبدالله و مادر بخارايي بنام ستاره در قريه خورميثن(قريه اي ميان بلخ و بخارا)طفلي چشم به جهان گشود .كه نامش را حسين گذاشتند .

شنبه ٢٩ مهر ١٣٩٦
بـازدیـد امــروز :
کـل بازديد ها :
٢٠٢٢   نفر 
٦٧٠٥٩١٨   نفر 
دیسک کمر  زالو درمانی  درمان نخاع  درمان نازایی  اصلاح مزاج  گیاه درمانی  بیمارستان امام علی بجنورد  شکایت  شفا  ارتوپد  نجات از جراحي  ديسک کمر  درد عصب ترجمينال  درد عصب سه قلو   30 سال درد  نجات ازقطع دست  شاگرد خدا  rescue the of trigeminal neuralgia  درمان سرطان  Blood cancer(Leukemia )treatment   سرطان خون  حجامت  Infertility Treatment  زالو درماني در بيمارستان   leech therapy  نجات يک دانش آموز از جراحي  طب سنتي ايران  درمان ايراني  Iranian Traditional Medicine  درمان ايدز بازالو درماني   treated AIDS  AIDS treated with leeches  درمان ايدز با بزاق زالو  آنتي بيوتيک در بزاق زالو  حمام ايراني  Iranian bath   زالو درماني ايراني  iranian leech therapy  زالو درماني مزاجي  iranian temper reform  اصلاح طبع  مصلح   منضج  اخلاط چهارگانه  صفرا   سودا  بلغم  دموي   مسهل  زالودرماني  ديگ مس  نان سنگک  روغن حيواني  عسل   دکتر حاج طالب  حاج طالب  موسيقي سنتي  معماري ايراني  طب ابراني   طب اسلامي   بوعلي سينا  سازمان بهداشت جهاني WHO  جرم شفا  Healing crime  شفايافتگان طب سنتي ايران  حفظ سلامتي  مکتب درماني طب سنتي  طب غربي  شرکت سينا توس   آموزشگاه گياهان داروئي حاج طالب    لال - زالو درماني  لال - زالو درماني - طب سنتي ايران  دکتر حاج طالبي  دکتر حسن حاج طالبي   سرطان تيروئيد  زالو درماني   فلج مغزي   آيت الله خامنه اي   مقام عظمي ولايت   استفتاء  افراد غير پزشک  دخالت درامور پزشکي   طب سنتي  احاديث و روايات   خدمات طب سنتي  پروانه خدمات طب سنتي  سوريازيس  پوست   اگزما  سرطان   کيست چرکي   دمل چرکي   آلوپسي آرآتا   ميوم رحم   rescue operation  سونوگرافي   myoma   uterine myoma   زخم پاي ديابتي   diabetic foot ulcers   درد عصب‌ سه‌ قلو   (نورالژي‌ تري‌ ژمينال‌)   trigeminal neuralgia  Hiccup   سکسه   شکستن آلت تناسلي  کپسول امپرازول  ريفلاکس  التهاب روده   التهاب معده   omeprazole capsules  Gastritis  Inflammatory intestinal  Colitis  Knee pain  درد زانو   زانو درد   درمان لک صورت  لک صورت  freckle  Treatment of freckle  freckle  carbamazepine tablets  کاربامازپين   carbamazepine tablets  hepatitis B treatment   hepatitis B  هپاتيت ب  hepatitis B treatment   hepatitis B treatment   hepatitis B treatment   hepatitis B treatment   زخم  زخم ديابتي   زخم مقاوم به درمان  Salvage surgery and death.  Ulcer  Vasculitis  Diabetic Foot Ulcers  طاسي  آلوپسي   Alopecia Treatment Arata  آلرژي تنفسي  مجتمع پزشکي طب سنتي حاج طالب  تهران  مشهد  واکسن آلرژي  Treatment allergic to 21 years breathing  ovarian cysts  کيست تخمدان   مجتمع پزشکي طب سنتي و مدرن دکتر حاج طالبي  Varicocele  واريکوسل  نازائي   فرزند طب سنتي  diabetic foot   قطع پاي ديابتي  مجتمع آموزشي درماني طب سنتي حاج طالب  foot is interrupted  زمان حجامت  بهترين زمان حجامت  blepharitis   بلفاريت  التهاب ابه پلکهاي چشمها  التهاب لبه پلک  طب موثر  blepharitis   blepharitis   blepharitis   مرکز غير قانوني طب سنتي   تعزيرات حکومتي   امين حميدي  شهسواري  روحاني معمم   فک پلمپ   شفايافتگان  درمان نازائي  عفونت مجراي اشکي  آهنربا در معده  هماتوم بعد از عمل   جوش صورت   هرپس چشمي  Abscesses treated by leech therapy  آکنه چرکي  فلج بلز   فلج عصب صورتي  Tumoral ulcer on the lip treated by leech therapy  Leukemia  Blood cancer  کودک سه ساله   معجزه  ديسکوپاتي  Treatment of Kidney Stones   سنگ کليه  درمان اگزوفتالمي  بيرون زدگي چشمها  نجات از قطع دست با زالو درماني  Saved from amputation with leech therapy  پونس خورده   نجات از جراحي شکم  آسم   درمان آسم  پسوريازيس  نجات از جراحي گوش  اوديو متري (نوارگوش )  آب آوردن گوش  شيپور استاش  درد شديد پا   Convulsion-Seizure  تشنج (بيماري صرع )  Malignancy) - Malignant mole  درمان مول بدخيم رحم   با روشهاي طب سنتي ايران  درمان بيماري زونا  Zona Disease   Herpes zoster  Meniere's disease  درمان بيماري مينيربا اصلاح مزاج و زالو درماني   periodontitis  درمان التهاب لثه با زالو درماني  arthritis rheumatoid  درمان روماتیسم مفصلی   Asthma  درمان بيماري آسم   Sinusitis disease  درمان سينوزت   درمان لاغري و چاقي تنها با بادکش  Multiple Sclerosis  شفايافتگان بيماري ام اس  Coronary artery disease  بیماری انسداد عروق کرونر   درمان سرطان با آب انگور  درمان زخم مقاوم به درمان  alopecia  treatment of abscesses on the scalp  Artery disease, heart  بيماري‌ سرخرگ‌هاي‌ قلب   بیماری مولتیپل اسکلروزیس یا ” MS “  دکتر محمود خدادوست  بسته آموزشی طب سنتی  فشار خون را جدی بگیریم   شعار امسال هفته سلامت  زباله‌های عفونی  نظام پزشکی  آموزشگاه گياهان داروئ   حاج طالب طبيب   استاندارهاي فني حرفه اي  امتحان پايان دوره  بيماران صعب العلاج  بيماران لاعلاج  نسخ بيماران صعب العلاج  دکتر سيد احمد ثاقبي  يوهان ابله  مصاحبه دکتر حاج طالبي با دکتر شيخ السلام  نفر اول اهداي خون  «حجامت قصري زيبا در كويري برهوت»  شماره 62 نشريه سازمان نظام پزشكي   حجامت اطفال  تاريخچه زالودرماني  زالودرماني ايراني   زالودرماني غربي   زالودرماني مدرن  آنچه از زالو درماني نمي دانيم   خدايا براي کشتن زالو ها مارا ببخش   خارش محل گزش زالو طبيعي است   خارش  زالو و زيبايي پوست  سي سال بي دردي  درد کمر  تصاوير زالودرماني  يکصد گياه  گياه درماني مدرن مردوداست  گياه درماني مدرن  استوخدوس  Lavander  Thymus vulgaris   گياه آويشن   ترنجبين   Alhagi camelorum   جو   Hordeum vulgar  ختمي   Althea officinalis  بهارنارنج  Citrus aurantium   گشنيز   coriandrum sativum  Terminalia chebula   هليله   Mentha pulegium   پونه   Cuminum , Cyminum   ((زيره سبز))  خارشتر – علف ترنجبينHedysarum Alhagi- Alhagi pseudalhagi   گزنه = انجرهUrtica - dioica   ليمو ترشCitrus limon  زعفران Crocus satirus  كتانLinum usitatissimum  انجيرFicus . Carica   انارPunica granatuml  صبر زرد Aloe vera  سير Garlic  Allium sativum  سياهدانه nigela-sativa   دارچين Cinnamonum verum   جرم شفا Healing crime   به کدامین گناه  دفاعيات دکتر حاج طالبي از طب سنتي  جوابيه مصاحبه دکتر لنکراني  دکتر ثاقبي  رئيس سابق دانشگاه علوم پزشکي مشهد دکتر ملکي  طب مدرن  قصه پرغصه   جانباز دفاع مقدس  30 بار جراحي بي نتيجه  پيرمردي که به خاطر ابتلا به بيماري برگر انگشتان پايش قطع شد  نوجواني که با يک زانو درد معمولي خانه نشين شد   قصه هاي پرغصه  طب ايراني :( طب سنتي ايران)  راز بيش از 2000 سال حفظ سلامتي و درمان دردهاي ايرانيان  در مان ايراني  پزشك ايراني   اصلاح مزاج و طبع  تغذيه ايراني   گياه درماني ايراني :   (حفظ الصحه )  علم پيشگيري در درمان ايراني   آفرينش ، طبيعت ، گياه   روشهاي درماني طب سنتي  تاثير غذا در پوست و زيبائي در طب سنتي  دومين سمينار باز آموزي طب سنتي ايران   دانشگاه علوم پزشکي خراسان شمالي  رفتار درماني در طب سنتي ايران  بادکش   cupping  فصد  طب سوزني   diabetic foot   درمان کيست تخمدان  ( نجات از جراحي)  پزشکي موثر   معجزه درمان آلوپسي اراتا  درمان و اصلاح آنزيمهاي کبدي   آنزيمهاي کبدي   بيماري کبدي  کبد چرب  امتحان ترم سوم و چهارم   آموزشگاه حاج طالب  بيماري وجع مفاصل  بحران در بیماری ها   یبوست در طب سنتی  زکام و نزله  صداع   سردرد  اسباب احتباس طمث  خناق  بيماري دوار  بحوحه الصوت (خشونت صدا)  بيماري سدر  درمان قطعي انسداد عروق کرونر قلب با تائيد آنژيو گرافي  استنت گذاري   جراحي قلب باز   hepatitis B treatment   پذیرش دانشجوی طب سنتی  cirrhosis  سيروز کبدي  فیبروم رحم( Uterine fibroids )  myoma   گواهينامه بين المللي  نمونه گواهينامه بين المللي آموزشگاه گياهان داروئي حاج طالب طبيب  myoma   درمان هپاتيت B  مجتمع پزشکي حاج طالب  اولين همايش اصلاح سبک زندگي در عرصه تغذيه در مرکز استان خراسان شمالي   اصلاح سبک زندگي   همایش اصلاح سبک زندگی در عرصه تغذیه  دکتر حاج طالبی   طب سنتی ایران   انجمن علمی گیاهان داروئی ایران   دکتر رضایی   fds  آخرین وضعیت سرطان در کشور  درمان وریکوسل  وریکوسل  طب سنتی   fatty liver  چند باور غلط   در مورد مصرف شامپو و صابونها  غذای ناسالم   ۷۱ درصد داروها در سوئیس  کشت گیاهان دارویی در ایران  "آنفلوآنزا B"  آنفلونزای A  Thrombocytopenia  ترمبوسایتوپنی  کاهش پلاکت خون  سوسیس، کالباس و نوشابه   گوشی های موبایل  آلوده تر از توالت!  زردچوبه  خاطرات ترسناک   پاکسازی حافظه   در جهان سرطان   هر سال 14 میلیون مورد جدید در جهان سرطان  دکتر خدا دوست   معاون طب سنتی وزیر بهداشت  گزارشی از تقلبات تکان دهنده در مکمل ها و داروهای گیاهی اروپا  نجات از قطع دست  کیست تخمدان   Treatment of diabetic foot ulcers  زخم پای دیابتی  شیادان طب سنتی   گرگان   غیر قانونی   مدعیان طب سنتی   شیمی درمانی   رساله ذهبیه   استاد عبادیانی   امام رضا , ع ,   دکتر سید احمد ثاقبی   دانشکده طب سنتی   جو   جو   آموزش طب سنتی   دیسکوپاتی  قهرمان کاراته   Effective therapy plant  گیاه درمانی موثر  گیاه درمانی مدرن   گیاه درمانی مزاجی   hepatitis B treatment   درمان سينوزت   Malignancy) - Malignant mole  Zona Disease   hepatitis B treatment   درمان سينوزت   Zona Disease   freckle  leeches therapy  blepharitis   طب موثر ایران   لوپوس   فشار خون   دیابت   پرستار   گزارش موردی   کیس ریپورت   دکتر حان طالبی   Asian Journal of Clinical Case Reports for Traditional and Alternative Medicine  طب مکمل   بهارنارنج  Thymus vulgaris   مدیرکل طب سنتی   موسسه حجامت ایران   دانشکده ارمنستان   کنگره طب سنتی و سرطان   ALL  خرم آباد   زالودرمانی ایرانی   زالودرمانی موثر  کنگره سرطان و طب سنتی   گزنه = انجرهUrtica - dioica   اولین کنگره بین المللی زخم و ترمیم بافت   کارگاه مقاله نویسی گزارش موردی  ژرنال آسیائی گزارش موردی طب سنتی و مکمل   زعفران Crocus satirus  سایت جعلی   Diabetic Foot Ulcer  Diabetic Foot Ulcer  نمایشگاه پژوهش   استاندارخراسان شمالی   دپارتمان حاج طالب   طب سنتی نوین ایران   Modern Iranian Traditional Medicine  داروهای تقلبی   طب اسلامی   آیت الله تبریزیان   خبرگزاری فارس   هتک حرمت پزشکان زحمتکش ایران چرا ؟  تهیه کننده و کارگردان  زالوین کلات   موسسه فرهنگی آرمان مدیا   رامبد جوان   مهران مدیری   در حاشیه   جراحی رایگان پزشکان ایران در مناطق محروم   مجله علمی آسیائی گزارش موردی طب سنتی و مکمل   درمان سرطان خون با روش طب سنتی   حزیران  این سینا   رازی   جرجانی   زرتشت  اتاق احیا   آیت الله مکارم شیرازی   دکتر اصفهانی   دکتر محمد مهدی اصفهانی   پروانه طبابت   دکتر حسن حاج طالبی   مراجع ذی صلاح  روحانیت